O nas
tel./fax 61 281 22 70

Firma MARTEX została założona 10 lat temu. Przez cały czas naszej działalności skupiamy się na zadowolonym odbiorcy, który ma otrzymać kompleksową i co najważniejsze profesjonalną obsługę. Oferujemy usługi w zakresie stolarki otworowej, czyli okna, drzwi, rolety bramy i ich montaż. Dążymy do tego, aby dokonany przez Państwa wybór był w pełni świadomy i by zgadzał się z Waszymi oczekiwaniami

  • Mamy solidną ekipę montażową, która wykonuje fachowy montaż nowych realizacji a także pełną usługę przy wymianie stolarki okiennej-kompleksową usługę w zakresie montażu, demontażu oraz obróbki.
  • Gwarantujemy kompleksowy serwis okien zarówno gwarancyjny, jak i już po wygaśnięciu okresu gwarancji, zajmujemy się także wymianą szyb. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były wykonane solidnie i na najwyższym poziomie.
  • Większość realizowanych obecnie zleceń to klienci z polecenia – zadowoleni z wykonanej przez nas usługi.
  • Obsłużymy z identyczna jakością dużą inwestycję jak i wymianę okna na nowe w Państwa domu
  • Kierując się do naszej firmy otrzymasz fachowe i profesjonalne doradztwo, wycenę okien, drzwi, bram czy rolet.
  • Nasza oferta zawiera okna, drzwi, bramy, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, parapety, moskitiery, roletki materiałowe, serwis i naprawy pogwarancyjne

Nasz salon znajduje się w centrum budowlanym

 

Aby zamówić wizytę naszego doradcy prosimy o kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel./fax 61 281 22 70